fbpx

Kontakt

Od pięciu lat jesteśmy opiekunami (brzmi o wiele lepiej niż właścicielami) Henryka. Od ponad dwóch, zabieramy go na niemal każdą wycieczkę. Otwarcie przyznajemy, że jeśli dochodzi do dylematu typu „Heniek czy śpiwór”, zwycięża ten pierwszy. Szturmem zdobywa serca naszych znajomych, a uśmiechem przyciąga spojrzenia mijanych w czasie wypraw ludzi.  Nie da się ukryć, że z całej trójki to właśnie on jest najbardziej fotogeniczny i tym samym ratuje pamiątkowe fotografie.


W miarę możliwości staramy się regularnie stawiać swoje pierwsze, jeszcze niezbyt śmiałe kroki na globtroterskich szlakach. Strona z opisami odwiedzonych miejsc ma zapobiec zapominaniu istotnych faktów a także służyć naszym znajomym  –  niestety fraza „Opowiemy Wam o tym innym razem” gości na naszych ustach zbyt często.  Za spisanie i nadzorowanie strony odpowiadam Ja, Szkodnik zajął się oprawą graficzną, większość zdjęć umieszczanych w galerii wyszła spod jego ręki.
Jadźka.

Najprostszą metodą skontaktowania się z nami jest pozostawienie komentarza na stronie. Oprócz tego do dyspozycji jest także wszechobecny facebook:

https://www.facebook.com/Henryk-w-terenie-363190957190339/
https://www.facebook.com/jagoda.wojtczak
https://www.facebook.com/norbert.szkoda?fref=ts

Udostępnij
x Close

Polub nas na Facebooku