fbpx

Pierwsze koty za płoty-Timelapse z Juistu

Jak już część z was wie, Juist to wyspa w północnych Niemczech, na której od kilku sezonów regularnia zarabiamy. Jakiś czas temu po głowie zaczął mi chodzić pomysł zrealizowania video przedstawiającego to miejsce.

Po próbach z dronem(nieudanych przez ciągłe nagabywanie przez ciekawskich lub oburzonych turystów) padło na GoPro i Timelapse’y czyli video poklatkowe. Kilka spacerów po wyspie, statyw, głowica obrotowa typy DIY i pierwsza część planu zrealizowana-mianowicie zdjęcia.
Kolejnym krokiem była postprodukcja zdjęć. Do tego podchodziłem kilkukrotnie, przeglądając kolejne filmy dotyczące obróbki. Ale opłaciło się, bo efekt zadowalający a i wiedza zostanie na przyszłość.
Ostatni etap-czyli montaż. Laptop nie chciał współpracować, oj jak on nie chciał współpracować. I tym sposobem zapadał decyzja o zakupie nowego przy najbliższej okazji. Po długich nocnych walkach z komputerem  i kolejnej dawce filmów instruktażowych udało się! 
Zapraszamy do sprawdzenia krótkiego Timelapse video, które może nieco przybliży wam miejsce jakim jest Juist, w którym żyjemy i zarabiamy pieniążki na kolejne wyprawy;) 

Zachęcamy do subskrybowania naszego kanału oraz udostępniania filmu dalej.

No comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

x Close

Polub nas na Facebooku